Jaką podłogę wybrać do sypialni?

Read Time:57 Second

Zaprojektowanie sypialni nie jest łatwe. Należy dobrać wiele dodatków, akcesoriów i mebli, które połączą się w niezwykle estetyczną kompozycję. Jednym z istotnych elementów jest z pewnością podłoga – wiele osób stoi przed dylematem, czy powinna składać się z paneli, czy może wykładziny.

Wady i zalety

Każde z rozwiązań ma swoje zalety, ale również szereg wad. Wykładziny różnego rodzaju mogą prezentować się bardzo przytulnie. W dodatku możemy dobrać dokładnie taki kolor, jaki chcemy – na rynku jest wiele tego rodzaju rozwiązań w przeróżnych wzorach i układach. 

Parkiet, panele czy wyładzina?

Sympatycy bardziej tradycyjnego podejścia do tej kwestii na pewno jednak będą kierować swoją uwagę w stronę drewnianych podłóg. W tym wypadku można rozpisać się o plusach takich jak trwałość oraz niezwykle kunsztowny wygląd, nie ważne czy chodzi o parkiet, czy o panele. Wykładziny wymagają częstego odkurzania, aby nie chłonąć mnóstwa kurzu, lecz drewniane podłogi potrzebują pielęgnacji innego rodzaju. Przyda się między innymi olej do podłóg, dzięki któremu ich żywotność znacznie się zwiększy, a my nie będziemy musieli martwić się wszelkimi uszkodzeniami czy rysami.

Wybór jest ogromny. Warto skomponować podłogę z pozostałymi meblami oraz dodatkami znajdującymi się w sypialni, aby całość była miła i estetyczna. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %