Wyciąganie wgnieceń – kto je wykonuje?

Read Time:1 Minute, 5 Second

Uszczerbek na zdrowiu auta z reguły nie jest łatwym doświadczeniem dla jego posiadacza. Kiedy jednak mowa o niewielkim uszczerbku na karoserii, nie należy panikować. Naprawa lakiernicza nie zawsze jest w takim wypadku koniecznością. Warto zastanowić się nad wielkością szkód i udać się do specjalisty, dla którego wyciąganie wgnieceń to normalna sprawa.

Jak wygląda wyciąganie wgniotek w aucie?

Na czym polega wyciąganie wgnieceń? Robi się to za pomocą profesjonalnego kleju oraz narzędzi, które pozwalają na natychmiastową naprawę karoserii bez ingerencji w jej powierzchnię. Warto mieć świadomość, że nałożenie dodatkowej warstwy lakieru idzie w parze ze znacznym spadkiem wartości pojazdu, więc nie zawsze jest to korzystne rozwiązanie.

Jaka jest cena wyciągania wgnieceń?

Rzeczy jasna wyciąganie wgnieceń wydaje się łatwe do własnoręcznego wykonania, ale jeśli nie mamy w tej kwestii pewności, należy udać się do mechanika lub blacharza, który zna temat bardzo dobrze. Ceny takiej usługi są zwykle niewielkie, a czas jej realizacji tak krótki, że bardzo często jeszcze tego samego dnia samochód będzie do odbioru. W związku z tym polecamy, aby nie panikować i spytać specjalistę, czy może obyć się bez ingerencji w lakier. Dzięki temu zaoszczędzimy pieniądze nie tylko teraz, ale i w trakcie późniejszej sprzedaży pojazdu.

Tekst postał we współpracy z http://www.eurograd.pl/. Jest to wiodąca firma z okolic Krakowa z 10-letnim doświadczeniem w branży.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %